Voľné pracovné miesta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pedagogický asistent

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Znalosť práce s PC
ovládanie microsoft office, komunikácia v online prostredí
Vzdelanie
V súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhláškou MŠ SR č. 1/2020 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
Ďalšie požiadavky
Platové náležitosti:
Podľa zákona 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov, výška mzdy závisí od stupňa najvyššieho dosiahnutého vzdelania a od dĺžky pedagogickej praxe.
Iné požiadavky:
1. bezúhonnosť,
2. zdravotná spôsobilosť,
3. ovládanie štátneho jazyka.Doplňujúce informácie:
Pracovné miesto bude obsadzované v rámci Národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II.
Predpokladaný nástup do zamestnania: 1.9.2022
Úväzok: 100%
Pracovný pomer: doba určitá do 31.8.2022 (s možnosťou predĺženia)Zoznam požadovaných dokladov:
1. Žiadosť o prijatie do zamestnania
2. Profesijný životopis
3. Motivačný list
4. Súhlas so spracovaním osobných údajov

Všetky požadované doklady zašlite e-mailom na adresu: volnemiesto@veselaskola.sk do 29.08.2020.
V predmete e-mailovej správy uveďte „Žiadosť – pedagogický asistent“. Na základe predložených žiadostí bude vedenie školy kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Inzerujúca spoločnosť

Adresa spoločnosti