Výskyt korony v 2. a 7. ročníku

Pre výskyt korony v 2. a 7. ročníku bol v daných ročníkoch upravený spôsob vzdelávania.

Žiaci 2. ročníka sa až do prázdnin vzdelávajú dištančne. Nástup do školy je 2. novembra.

Žiaci 7. ročníka sa vzdelávajú prezenčne aj dištančne. Očkovaní žiaci (bez príznakov) sa vzdelávajú prezenčne, neočkovaní dištančne prostredníctvom aplikácie Zoom a zadaní podľa rozvrhu. Nástup neočkovaných siedmakov do školy je v utorok 26. novembra.

Vzhľadom na frekventovaný výskyt korony v škole (aj viac detí v ročníku, priebeh aj s vysokými horúčkami). Prosíme rodičov, aby pravidelne robili deťom testy a vypisovali následne cez EduPage (Žiadosti/Vyhlásenia) oznámenie o ich použití. Odporúčame tiež povzbudzovať deti k noseniu rúšok a obmedziť sociálne kontakty, aby sme zabránili ďalšiemu šíreniu.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu 🙂 Spoločne to dáme 🙂